Taşdelen Mobilya Montaj Ustası

Çoğunlukla evinizde veya iş yerinizde bulunan mobilyaların montaj işlemleri, sökülmesi, paketlenmesi, tamir ve tadilat işlemleri, boya veya döşeme işlemleri için sökümü, paketlenmesi, tamiratı, boya ve döşemesi ile ilgili işler için Taşdelen mobilya ustası olarak sizlere en uygun desteği sağlamaktayız. Sadece işinizin planlamasını yaptıktan sonra; isteğiniz işi tarif ederek bize sunduktan sonra gerekli olan tüm işlemleri kendimiz yapmaktayız. Bu konuda gayet uygun fiyatlarımı ile mobilyalarınızın tamir ve tadilatlarını yapmaktayız.

Taşdelen Mobilya Montaj

Şişli Mobilya Montaj
Taşdelen Mobilya Montaj

Genel olarak Taşdelen mobilya kurulum servisi evden eve nakliyat olduğu zamanlarda çok fazla sorumluluk almaktadır. Bu gibi durumlarda evin taşınmasından çok mobilya kurulum ve montaj aşamaları dikkate alınmaktadır. Bu anlamda taşınma işlemlerinizde Taşdelen mobilya montaj uzman montajcıları ile sizin hizmetinizdedir. Bunların yanında çoğu kişi yeni mobilya aldığı zaman bunları zincir mağazalardan parçalar halinde satın almaktadır. Bu gibi durumlarda da zincir marketlerden demonte olarak satın almış olduğunuz ürünlerin montajını da kolaylıkla yapabilmekteyiz.

Sadece yeni kurulum veya taşıma işlemlerinde değil; evinizde eskimiş, yıpranmış

-Mobilya kolu

-Eskimiş kilitler

-Menteşeler

-Mobilya kulpları

-Ayak, ray tamiratı

-Çekmecelerin değişimi veya onarımı

-Raylı dolap, sürgülü kapaklar tamiratları

-Sehpaların tamir ve onarımı

-Sandalyelerin tamiratı

Gibi konularda da Taşdelen mobilya ustası olarak bizden rahatça hizmet alabilirsiniz.

Taşdelen Mobilya Kurulum Ve Tadilat Hizmetleri

Evimizde kullandığımız mobilyaların belli bir süresi bulunmaktadır. Mobilyalarınızı ne kadar doğru kullanılırsanız kullanın uzun süreler geçtikten sonra yılların getirmiş olduğu eskimeler sonrasında tamir edilme ihtiyacı hissedilmektedir. Bu gibi durumlarda mobilya da zedelenmeler, kırılmalar veya yıpranmalar aynı zamanda renkte değişiklikler görülmektedir. Bizimle iletişime geçtiğiniz nokta da mobilyalarınızı parçalar, tamir eder, tekrar monte ederiz. Sadece bununla da kalmaz evinizin dekorasyonuna göre renklendirmeler de uygulayabiliriz.

Mobilyaların kurulumunu yaparken en çok ihtiyaç duyulan nokta, işi tam anlamı ile bilen bir ustadır. Bu konuda firma olarak işinde uzman kişilerle çalışmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, mobilyalarınıza zarar vermeden, gerekli gördüğü yerde tadilatlarını da yaparak en iyi işi ortaya çıkarmaktayız.

Mobilyaların tadilat ve kurulum aşamalarında en çok kullanılan ürün mobilya cilası olmaktadır. Uzman kişiler tarafından doğru yapıldığı sürece uzun ömürlü mobilyalara sahip olabilirsiniz. Bu işlem oldukça zaman alan ve titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız Taşdelen mobilya kurulum olarak; mobilya cilası işlemlerini uzman eller tarafından son derece titizlikle ve doğru yardımcı malzemeler kullanılarak yapmaktadır.

Taşdelen ikea montaj, Taşdelen Hepsiburada Mobilya Montaj, Taşdelen Mobilya Montaj Fiyatları, Taşdelen Demonte Mobilya Montajı, Taşdelen Yatak Odası Kurulumu, Taşdelen Evidea Mobilya Montaj

Taşdelen Mobilya Ustası Ve İşlevleri

Şişli Mobilya Montaj
Taşdelen Mobilya Montaj

Mobilyalarınıza tüm tamir ve tadilat işlemleri için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yaptırmak istediğiniz işler Taşdelen mobilya ustası olan firmamız tarafından çok büyük titizlikle yapılmaktadır.

Evinizde oluşa arızalarda dolap çekmecelerinin bozulması, çekmecelerin ray ayarlarınız arızalı olması gibi durumlarla çok fazla karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlarda arızalı olan raylarının tamiri ve değiştirilme işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır. Uzman mobilya ustalarımız tarafından yapılan tadilat işlemleri sonrasında tüm mobilyalarınızın eskisi gidi düzgün ve sistemli çalışması sağlanmaktadır.

Aynı zamanda evinizdeki mobilya markaları ne olursa olsun her türlü teknik destek ve hizmet sağlanmaktadır. Evinizde kullandığınız panel kapı, amerikan kapı, cilalı kapı, laminat kapı ve bunlara benzer kapıların bozulup arızalanması durumunda, kapıların menteşe onarımı, kilit ayarlaması kolaylıkla yapılmaktadır. Tüm bu onarım ve tadilat işlemlerinden sonra Taşdelen mobilya montaj olarak; değişmesi gereken menteşe değişir ve kapılar ilk günkü gibi olur.

Taşdelen Mobilya Montajı ve Tamiratı İşlemleri

Evinizde iş yerinizde kullanmış olduğunuz ahşap, masif, lake, cilalı masa veya sandalyeleriniz zaman içinde eklem yerlerinde açılmakta veya esnemektedir. Bu durumda masa ve sandalyelerin görünüş olarak şık bir görüntüye sahip olmasını engeller. Bu gibi durumlarda Taşdelen mobilya montaj eşyalarınızı evinizden alır, tamir ve tadilat işlemlerini yapar ve tekrar montajlama yaparak işini tamamlar.

Yatak odanızda çok sık kullandığınız raylı dolapların düzgün çalışmayan kapakları veya çekmeceleri sizi çok fazla rahatsız etmektedir. Bu gibi durumlarda kapak mekanizmasının tamiri ve sürgü kapaklarının onarımı yapılmaktadır. Dolap içinde bulunan aksesuar montajı, çekmece raylarının onarımı ve arızalı daha birçok bölümü Taşdelen mobilya ustası tarafından son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

İş yerinde kullandığımız ofis mobilyaları kullanım özelliklerine göre zamanla eskimeler, zedelenmeler ve arızalar göstermektedir. Bu durumda bu eşyaların tamire ihtiyacı olduğunu düşünerek bizimler iletişime geçebilirsiniz. Ofis eşyalarında görülen mekanik aksamlarındaki bozukluklar, arıza veya kırılmalar tam anlamı ile değiştirilir ve eski randımanını kazanması sağlanır. Ayrıca; tekerler veya amortisörler de oluşan arızalar neticesinde kolay bir şekilde değiştirilmektedir.

Mobilya tamiri son derece önemli ve titizlik isteyen bir iştir. Taşıma işlemlerinizde Taşdelen mobilya kurulum firması olarak size en iyi ve uygun hizmeti sunmaktayız. Mobilyalarınıza zarar vermeden söküp, yine zarar vermeden kurulum yapmaktayız. Tüm bu işlemleri de uzman montajcı, tamirci işinde deneyim kazanmış kişiler ile sağlarız. İşin sonunda en öneli şey müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Değerlendirmek için oy kullanabilirsiniz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir